דוד (שם בדוי)

אני בן 17 וגר בתלפיות, יש לי אח גדול בשם גדי, ואחות תאומה בשם קרן.  נולדתי בארצות הברית ועליתי לארץ לפני מספר שנים. אני מדבר אנגלית שוטף, ולמדתי בשנים האחרונות לדבר וגם לקרוא ולכתוב בעברית. אני יכול לדבר עם הצוות [...] קרא עוד..

דוד (שם בדוי)

שלום לכם, קוראים לי אלעד, וזו השנה הראשונה שלי בביה"ס דקלים. אני בן 9 וגר במעלה אדומים, אח בכור מבין 3. יש לי הורים מיוחדים שעוטפים אותי בהרבה חום ואהבה ואני אוהב כל כך להיות בסביבתם. לבית הספר דקלים הגעתי [...] קרא עוד..

רעות (שם בדוי)

שמי עדינה ואני בת 14, נערה בוגרת שלומדת להיות עצמאית. אני לומדת בכיתה עם  5 תלמידים  וצוות אוהב שמעניק לי יחס אישי ושמסייע לי בפעולות היומיומיות. אני מאוד אוהבת את חברי לכיתה ונהנית לשחק איתם ולחוות איתם חוויות שונות. התחביבים [...] קרא עוד..

שלום (שם בדוי)

שלום! קוראים לי שלום, אני גר באדם והשלישי מבין 3 אחים. זו השנה החמישית שלי בבית הספר דקלים. לבית הספר אני מגיע תמיד בשמחה 🙂 אני אוהב ללמוד וממש מתקדם במקצועות השונים. בקריאה אני כבר מכיר את כל האותיות ומתחיל [...] קרא עוד..

מיכאל (שם בדוי)

שלום, אני מיכאל ואני בן 13 וגר בירושלים, יש לי משפחה אוהבת וחמה שאני מאוד אוהב ומחובר אליהם. אני מדבר באמצעות ג'סטות (תנועות) שלמדתי ודרך אפילקציה מיוחדת באייפד – אני כבר יודע להרכיב משפט מורכב המכיל מס' שמות עצם. בשנים [...] קרא עוד..
לוגו

 

 

ביה"ס ממ"ד דקלים ירושלים

dekalim.school@gmail.com